0 KREPŠELIS
Nuomos krepšelis (0)
Pirkinių krepšelis (0)

Pirkinių krepšelis tuščias

Nuomos krepšelis tuščias

0
Nuoma (0)
Pirkiniai (0)

Pirkinių krepšelis tuščias

Nuomos krepšelis tuščias

Apie musĮrankių nuoma, pagrindinė įmonės „GOTAS“ veikla


Įmonė „GOTAS“ įkurta 1993 m. sausio 27 d. Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti statybos įrankių nuomos ir statybinės technikos remonto paslaugas.

Atsižvelgiant į tai, kad ne tik pavieniams asmenims, bet ir statybų bendrovėms nenaudinga įsigyti brangią statybinę įrangą, o statybos  įrankių ir statybinės technikos nuoma - daug efektyvesnis problemų sprendimo būdas, UAB „GOTAS“ savo paslaugas siūlo įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ir privatiems asmenims. Tuo mes išsiskiriam iš kitų statybos įrankių nuomos bendrovių, kurios daugiau orientuotos į stambias statybos įmones.

Nuo 1995 m. įmonė „GOTAS“ išplėtė savo veiklos ribas ir pradėjo teikti ne tik statybinės technikos nuomos paslaugas, bet ir prekiauti higienos priemonėmis, skirtomis visuomeninių patalpų bei asmeninės dirbančiųjų higienos priežiūrai, taip pat statinių vidaus ir išorės priežiūrai bei valymui. Vykdydama didmeninę ir mažmeninę higienos prekių prekybą, UAB „GOTAS“ orientuojasi į teikiamos produkcijos kokybę bei operatyvų prekių pristatymą visoje Lietuvos teritorijoje.


 

 

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite sutikimą su šiuo faktu. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Norėdami susipažinti su privatumo ir slapukų politika spauskite čia.